Krodes Expo 2018

Krodes Expo 2018

I přes nepřízeň počasí se 13.6.2018 konala akce Krodes Expo 2018 pořádaná společnostmi Krodes a OCNgroup v Cerhýnkách u Kolína. Přibližně stovka návštěvníků se zde seznámila s novými trendy ve stavbě a montáži PROTIKROUPOVÝCH a NOSNÝCH konstrukcí pro sady a vinice s použitím nových materiálů. Na akci bylo k vidění a reálně předvedeno mnoho nové mechanizace. Velikou pozornost přitáhl půdní kultivátor pod stromy s možným jednostranným i oboustranným použitím od firmy Fischer pod názvem Flex. Následně byl předveden mulčovač od Italské firmy Ilmer - SMG 300 s bočními rameny a obcházeči. Firma Ilmer dodala na akci i mnoho jiné mechanizace. Dále bylo možné vidět taženou plošinu od firmy MCM Warka, sklizňový vlek KMG OP3, půdní frézu Vimas a stavební mechanizace OCNgroup – bagr s vibrační špicí. Mnoho z těchto i jiných mechanizací je součástí půjčovny firmy OCNgroup. Zákazníci se mohli seznámit s širokou nabídkou materiálů a příslušenství pro použití v sadech a vinicích.

Byly předvedeny nové vinařské systémy na vinici společnosti Krodes v mnoha variantách.

Po dobu celé akce bylo k dispozici občerstvení, hudba a dobrá nálada. Součástí akce byla i hodnotná tombola s věcnými a praktickými dary. Ovocnářskou akci Krodes Expo 2018 navštívili přední ovocnářské firmy z ČR, mezi účastníky nechyběli ani zahraniční zákazníci z Rakouska, Itálie, Polska, Ruska, kteří od firmy Krodes s.r.o. nakupují do svých států protikroupové sítě z výrobního programu firmy Krodes. Součástí akce byla také exkurse do našeho výrobního závodu protikroupových sítí, které se prodávají do sadů a vinic v celé Evropě.

Děkujeme tímto všem, kteří se akce zúčastnili a těšíme se na další akci.

Níže přinášíme několik fotografií z akce Krodes Expo 2018. Ostatní fotografie najdete ve fotogalerii.

Fotogalerie


O nás

Jsme jediná profesionální firma na území ČR, která nabízí kompletní řešení opěrných konstrukcí pro trvalé kultury – sady. Základními materiály jsou dřevěné borovicové – tlakově mořené sloupy nebo betonové přepínané sloupy. Dle půdních podmínek doporučíme kotevní systémy včetně všech potřebných komponentů, které zajistí dlouhodobou životnost a pouze jednotnou investici v době stavby.

Pro stavbu nabízíme jednotlivé díly i celý systém. V případě potřeby je možné doplnit opěrnou konstrukci s drátěnkou protikroupovou sítí, což se využívá hlavně v době plné plodnosti.

Nákladné, mnohdy každoroční, investice do modernizace a zlepšení stability konstrukcí, díky naším řešením, odpadají. Dlouhá životnost a stabilita naší opěrné konstrukce jsou nespornými výhodami. Příčná fixace zajišťuje celkovou stabilitu opěrné konstrukce. Opěrná konstrukce tak zaručuje stoprocentní pevnost až do výše 6ti metrů.

Tvary vřetena a solax jsou ideální a doporučované pro tyto konstrukce. Opěrná konstrukce byla tak důkladně propracována, že je schopna snést zatížení více než 300 tun / ha.

Kontaktní informace

KRODES s.r.o.


Cerhýnky 136,
280 02 Cerhenice

  krodes@email.cz
IČO: 24283321
DIČ: CZ24283321
Spisová značka: C 192758 vedená u Městského soudu v Praze

Vedení obchodu EU a SNS, PR, logistika


Jiří Nedbal
  +420 603 265 970
  jiri.nedbal.ocngroup@email.cz

Obch. reprezentant st. Evropa a Balkán


Dis Petr Zavoral
  +420 734 158 228
  zavoral@ocngroup.cz

Obch. reprezentant - státy Ruska a SNS


Larisa Nezhinskaya
  +420 777 773 229
  krodessns@krodes.com

Tvorba projektů, kalkulací a technologií


Michal Nedbal
  +420 739 059 323

Vedení skladu


Tomáš Turecký
  +420 734 145 680

Administrativa


Markéta Donátová
  +420 734 837 183
  office@ocngroup.cz

Napište nám!