Ostatní služby

Opěrné konstrukce a protikroupové systémy pro sady

Obchodní služby

Systémy pro sady

Nabízíme obchodní služby na vysoké úrovni. Vzhledem k obchodům do mnoha destinací jsme vybaveni znalostmi mnoha jazyků, nabízíme vysokou úroveň a kvalitu materiálů, které také vyrábíme. Nabízíme flexibilní cenové nabídky v závislosti k odebranému množství. Mezi naše zákazníky patří státy Evropy, státy SNS.

V případě obchodních služeb Jiří Nedbal +420 603 265 970 email: krodes@email.cz


Plánování

Plánování

Nabízíme naplánování a založení ovocných sadů, zpracování projektu a množství potřebného materiálu pro jeho realizaci. Díky dlouholetým zkušenostem doporučíme optimální poměr mezi cenou a kvalitou. Doporučíme správné pěstitelské technologie a zpracujeme kompletní odbornou technologii pěstování od výsadby po sklizeň.


Stavební dozor

Stavebni dozor

Mnoho projektů vyžaduje odborné posouzení nebo odborný dozor. Profesionálním příslušenstvím a vybavením zajistíme dozor na zahájené nebo již realizované konstrukci. Jsme schopni navázat na již započatou realizaci.


Realizace

Produkty

Nabízíme velké množství mechanizací pro stavbu, výsadbu a obsluhu moderních výsadeb. Doplníme Vaše sady o potřebnou mechanizaci, která již mnoho let uspokojuje mnoho našich zákazníků.


Doprava

Produkty

Objednané materiály a mechanizace Vám rádi dopravíme našimi vozy za nejlepší možnou cenu. V případě zájmu Vám rádi zajistíme naše přepravní služby. Zajišťujeme vnitrostátní, mezinárodní a mimo unijní přepravu. Zajišťujeme součinnost při vyřizování celních a vývozních dokladů.

Pro oddělení logistiky Jiří Nedbal +420 603 265 970 – email: doprava@ocngroup.cz


Školící kempy

Produkty

Provádíme školící kempy pro naše odběratele, obchodní a montážní partnery. Pod vedením odborného personálu zaškolíme a ukážeme technologické postupy a potřebné vybavení pro dané systémy. Naučíme technologické postupy s použitím betonových, dřevěných i ocelových sloupů. Veškeré postupy si vyzkoušíte, nacvičíte i případně nafotíte nebo nafilmujete.

Předvedeme potřebnou techniku nebo případné alternativy. Školení nabízíme v českém, anglickém, německém i ruském jazyce. Součástí jsou i tištěné školící materiály. Termíny a cenu nejbližších školících kempů rádi sdělíme.

Máte zájem o školící kemp? Napište nám!


Exkurze

Produkty

Firma Krodes provádí exkurze pro stávající i nové zákazníky. Dle časových potřeb jsme schopni vytvořit i individuální program.

Nabízíme exkurze u zákazníků a velkých firem o rozloze mnoha set hektarů, areálu Krodes i firem zabývající se školkařstvím, technikou, výrobou a výzkumem v oblasti ovocnářství.

O nás

Jsme jediná profesionální firma na území ČR, která nabízí kompletní řešení opěrných konstrukcí pro trvalé kultury – sady. Základními materiály jsou dřevěné borovicové – tlakově mořené sloupy nebo betonové přepínané sloupy. Dle půdních podmínek doporučíme kotevní systémy včetně všech potřebných komponentů, které zajistí dlouhodobou životnost a pouze jednotnou investici v době stavby.

Pro stavbu nabízíme jednotlivé díly i celý systém. V případě potřeby je možné doplnit opěrnou konstrukci s drátěnkou protikroupovou sítí, což se využívá hlavně v době plné plodnosti.

Nákladné, mnohdy každoroční, investice do modernizace a zlepšení stability konstrukcí, díky naším řešením, odpadají. Dlouhá životnost a stabilita naší opěrné konstrukce jsou nespornými výhodami. Příčná fixace zajišťuje celkovou stabilitu opěrné konstrukce. Opěrná konstrukce tak zaručuje stoprocentní pevnost až do výše 6ti metrů.

Tvary vřetena a solax jsou ideální a doporučované pro tyto konstrukce. Opěrná konstrukce byla tak důkladně propracována, že je schopna snést zatížení více než 300 tun / ha.

Kontaktní informace

KRODES s.r.o.


Cerhýnky 136,
280 02 Cerhenice

  krodes@email.cz
IČO: 24283321
DIČ: CZ24283321
Spisová značka: C 192758 vedená u Městského soudu v Praze

Vedení obchodu EU a SNS, PR, logistika


Jiří Nedbal
  +420 603 265 970
  jiri.nedbal.ocngroup@email.cz

Obch. reprezentant st. Evropa a Balkán


Dis Petr Zavoral
  +420 734 158 228
  zavoral@ocngroup.cz

Obch. reprezentant - státy Ruska a SNS


Larisa Nezhinskaya
  +420 777 773 229
  krodessns@krodes.com

Tvorba projektů, kalkulací a technologií


Michal Nedbal
  +420 739 059 323

Vedení skladu


Tomáš Turecký
  +420 734 145 680

Administrativa


Markéta Donátová
  +420 734 837 183
  office@ocngroup.cz

Napište nám!